+420 466 310 452

aigos@aigos.cz

Po - Pa: 7:30 - 16:00

Olepování hran PUR lepidlem

 

V roce 2018 firma Aigos s.r.o zakoupila již třetí řadu olepovacího stroje. Po zkušenostech jsme zůstali u Rakouského dodavatele OTT se sídlem v Lambachu. Olepovací stroj Model STORM+ je výkonný a plně automatizovaný, umožňuje nalepování a opracování dýhovaných, umělohmotných a masivních hran. S ohledem na snažší manipulaci s dílci jsme doplnili olepovací stroj o transportní zařízení s označením OTT TRANSLIFT, které nám umožňuje vracení ohraněných dílců zpět k obsluze stroje.

Olepovací stroj STORM+ je osazen technologií lepení pro použití lepidla PUR, které je lepivější a vytváří pevnější spoje než EVA lepidlo. Při olepovaní PUR lepidlem spotřebujeme menší množství lepidla (cca 100g/m2), výsledná spára je téměř neviditelná a absolutně vodovzdorná. PUR lepidla mají po vytvrdnutí vysokou tepelnou odolnost (min 140 °C) - pokud na díly působí teplo od spotřebičů, PUR lepidla nikdy nezměknou a spoj zůstává neporušený a stále voděodolný.

S ohledem na stále se zvyšující nároky na kvalitu interiérového nábytku, je použití PUR lepení nedílnou součástí nanesení hrany na dílec. Výsledkem je nejenom kvalitní, vodě a tepelně odolný spoj, ale v neposlední řadě také designový prvek s minimální spárou.

V barevné škále PUR lepidel nabízíme: BÍLÁ a NATUR v návznosti na barvu lepeného materiálu.

Velikosti pracovních dílců:

Minimální šířka 80 mm
Minimální výška 8 mm
Maximální výška 40 mm
Minimální délka 150 mm

 

 

AIGOS, s.r.o.
Husova 1787
530 03 Pardubice

+420 466 310 452
X

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu